شما اینجا هستید

این مطلب 253 بار خوانده شده

خاطرات امیران ارتش در استان مازندران کتاب می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با تاکید بر معرفی پیشکسوتان حوزه ارتش، گفت: خاطرات امیران ارتش مازندران کتاب می‌شود.

عبدالله ملکی بعد از ظهر امروز در نخستین همایش امیران و افسران ارتش مازندران در باشگاه برق ساری، اظهار داشت: خاطرات رزمندگان و امیران ارتش در دوران دفاع مقدس بسیار فراوان بوده ولی کمتر در کتب درج شده است.

وی افزود: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران تلاش جدی دارد تا خاطرات امیران ارتش در مازندران را جمع آوری و در قالب کتاب تدوین کند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با اشاره به اینکه بزرگان ارتش در دوران دفاع مقدس کمتر برای آحاد جامعه معرفی شدند، تصریح کرد: سه هزار و 300 ساعت از خاطرات امیران و فرماندهان ارتش باید گردآوری که تاکنون 273 از خاطرات این اسطوره‌های دفاع مقدس تدوین شده است.

ملکی با بیان اینکه قهرمانان واقعی دفاع مقدس از قرآن، عترت و تمامیت ارضی جامعه دفاع کردند، افزود: این مراسم به منظور تکریم و دیدار با امیرآن، پیشکسوتان ارتش طراحی شده است.

وی با اشاره به اینکه نقش مازندران در دوران دفاع مقدس در قالب 20 سرفصل قرار است به صورت کتاب شود، گفت: 100عنوان کتاب از خاطرات رزمندگان دفاع مقدس نیز تدوین خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.