انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22993
09:26
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان عنوان کرد

ایجاد فاصله بین جوانان و قرآن و باورهای اعتقادی از اهداف دشمنان

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه دشمنی دشمنان با اسلام دیرینه است، گفت: یکی از اهداف دشمنان ایجاد فاصله بین جوانان و قرآن و باورهای اعتقادی است و همه باید تلاش کنیم که آنها به اهداف خود نرسند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،   به نقل از بسیج؛سردار مظاهر مجیدی در بازدید از کلاس‌های حفظ قرآن ماه مبارک رمضان(طرح الحافظون) در سپاه انصارالحسین(ع) استان بیان داشت: قرآن کریم باید در زندگی همه ما جاری و ساری باشد.

وی با اشاره به ضرورت گسترش انس با قرآن در جامعه امروزی تصریح کرد: حافظان قرآن سعی کنند قرآن را در سطح پایگاه‌ها و بسیج ترویج کنند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: ما باید از معنویات قرآن بهره‌مند شویم تا فضایل اخلاقی را هر چه بیشتر در خود تقویت کنیم.

وی با اشاره به آثار ترویج قرآن و فرهنگ قرآنی در جامعه عنوان کرد: کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه یکی از آثار ترویج و انس با قرآن است.

سردار مجیدی با بیان اینکه دشمنی دشمنان با اسلام دیرینه است، گفت: یکی از اهداف دشمنان ایجاد فاصله بین جوانان و قرآن و باورهای اعتقادی است و همه باید تلاش کنیم که آنها به اهداف خود نرسند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها