انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22990
13:43

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران: زنگ پروژه مهر 97 مازندران 16 تیرماه در سراسر استان نواخته می شود

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش استان مازندران گفت: زنگ پروژه مهر 97 مازندران روز شنبه 16 تیرماه در سراسر استان با حضور مسئولان شهرستان و منطقه و اعضای شورای آموزش و پرورش نواخته می شود.
نسخه مناسب چاپ

«اسفندیار نظری» در نشست توجیهی کارگروه های 6 گانه پروژه مهر 97 که با حضور مدیرکل، معاونان و مدیران و روسای قطب 2 آموزش و پرورش مازندران در بابلسر برگزار شد، اظهار کرد: مانور بازگشایی مدارس استان نیز در 19 شهریور در مدارس مازندران برگزار می شود.

وی با تأکید بر اجرای درست موارد مطرح شده در پروژه مهر تصریح کرد: پوشش 100 درصدی دانش آموزان در تمامی مقاطع، تشکیل تیم نظارتی در شهرستان ها، نصب بنر پروژه مهر در سطح مدارس، توزیع به موقع کتاب و دریافت وجوه، و تأکید بر مدیر مدرسه به عنوان رهبر برنامه درسی از اولویت های پروژه مهر 97 است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران با اشاره به مدارس حاشیه ای بیان کرد: توجه ویژه ای به مدارس حاشیه ای و آسیب پذیر شهر به لحاظ ارائه امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی و نظارت بر امور مدارس لازم التوجه شود.

نظری با بیان اینکه استفاده از ظرفیت خیرین نیک اندیش در بهسازی و تعمیر مدارس مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: تنظیم برنامه سنواتی مدرسه حداکثر تا اول شهریور و بررسی آن در اداره شهرستان و منطقه قبل از شروع سال تحصیلی انجام شود.

وی با بیان اینکه شعار پروژه مهر 97 مازندران «مدرسه محوری، مهارت آموزی و توسعه مشارکت» است، ابراز کرد: پروژه مهر نماد مدیریت، برنامه ریزی، ساماندهی، راهبری و ارزشیابی و مظهر بهره وری، کارایی، اثربخشی و آگاهی است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: در پروژه مهر باید به این پرسش ها پاسخ دهیم که آیا آماده سازی مدارس در حد لازم و کافی انجام شده است؟ آیا نیروی انسانی متخصص برای دوره های مختلف تحصیلی تأمین شده است؟ و آیا دوره های آموزشی تدریس کتب جدید التألیف ویژه دبیران پایه دوازدهم به خوبی برگزار شده است؟

نظری همچنین افزود: در پروژه مهر باید به هدایت تحصیلی دانش آموزان، فرایند انتصاب مدیران مدارس، وضعیت تجهیز هنرستان ها، بهداشت و شاداب سازی مدارس، ثبت نام نوآموزان، تدوین برنامه سالانه، دریافت کتب درسی، و برنامه ریزی پایه دوازدهم توجه کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها