انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22983
09:32
برای اولین بار در استان صورت گرفت

انعقاد تفاهم‌نامه بین اداره‌کل آموزش و پرورش و پارک علم و فناوری استان همدان

در راستای همکاری متقابل برای گسترش نوآوری و بروز خلاقیت های فناورانه برای اولین بار تفاهم نامه ای بین اداره کل آموزش و پرورش استان همدان و پارک علم و فناوری استان منعقد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،    به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود، مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به تأکید سند تحول بنیادین بر افزایش تعامل با مراکز و موسسات علمی، پژوهشی و فناوری، اظهار کرد: همکاری متقابل و ترغیب قشر عظیم دانش‌آموزان به نوآوری و خلاقیت و بهره‌گیری از توان پارک و علم فناوری در جهت پرورش و هدایت ایده های دانش آموزان و هنرجویان و معلمین از اهداف آموزش و پرورش است.

  کزازی، رییس پارک علم و فناوری استان نیز گفت: ارائه خدمات فناوری از قبیل نظارت، مشاوره طرح ها و فعالیت های نوآورانه، هدایت ایده ها و ثبت اختراع، برگزاری فن‌بازار و برگزاری دوره های دانش آموزی برای تقویت فرهنگ تولید و کارآفرینی از سیاست های پارک علم و فناوری استان است.

   گفتنی است ترویج و توسعه فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان از طریق فرهنگ‌سازی ایده پردازی و ترغیب قشر عظیم دانش آموزان به نوآوری و خلاقیت از اهداف مهم این تفاهم نامه است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها