انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22978
09:27
عضو کمیسیون آموزش مجلس

خیلی از کشورها به سند ۲۰۳۰ عمل نمی‌کنند

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه خیلی از کشورها به سند ۲۰۳۰ عمل نمی‌کنند، گفت: ما نگفتیم آموزش و پرورش را بی‌برنامه پیش ببریم بلکه خودمان سند تحول داریم و نیازی به برنامه ۲۰۳۰ از سازمان‌های بین‌المللی نداریم.
نسخه مناسب چاپ

محمدباقر عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش درباره تلاش رسانه‌های بیگانه برای بازگرداندن سند ۲۰۳۰ به آموزش و پرورش، اظهار کرد: طبیعتا از رسانه‌های بیگانه انتظار بیشتر از این نیست.

وی ادامه داد: بعضی کشورهای غربی مثل آمریکا و برخی کشورهای اروپایی سند ۲۰۳۰ را اجرا نمی‌کنند و می‌گویند خودمان سند داریم و بر اساس سند خود عمل می‌کنیم و نیازی به سند بین‌المللی نداریم.

عبادی اضافه کرد: ما نیز نمی‌گوییم این سند کار نشود بلکه می‌گوییم خودمان سند داریم و بر اساس سند تحول کار می‌کنیم و اگر کاستی هم دارد، قابل برطرف کردن است.

وی افزود: بنابراین خیلی از کشورها به سند ۲۰۳۰ عمل نمی‌کنند و نکته دوم نیز این است که همان کشورهایی که عمل می‌کنند آیا مسائلی مانند آزار و اذیت دانش‌آموزان در آن کشورها اتفاق نمی‌افتد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: ما نگفتیم آموزش و پرورش را بی برنامه پیش ببریم بلکه خودمان سند تحول داریم و نیازی به برنامه ۲۰۳۰ از سازمان‌های بین‌المللی نداریم.

انتهای پیام/

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها