انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22706
12:11
مدیر کانون بسیج فرهنگیان جوکارعنوان کرد:

معلم سوختن است سوختنی که میسوزد ولی نمیسوزاند

مدیر کانون بسیج فرهنگیان جوکار گفت : ویژگی یک معلم خوب و نمونه این است که اخلاص دارد و کار خود را برای رضای خدا خالص می نماید و به علم خود عمل میکند و خود را اصلاح میکند چون الگو و اسوه دانش آموز است و معلم است که اخلاق و اجتماع را شکل می دهد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،     سرهنگ مرادی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم گفت : معلم عزیز تو را سپاس .معلم سوختن است سوختنی که میسوزد ولی نمیسوزاند سخن گفتن از جایگاه معلم و مقام منیع و بالای او کار آسانی نیست و هر مقدار که گفته شود حق مطلب ادا نمیشود

وی افزود :  معلم کسی است که با ارزشترین و گران قدر ترین موجود یعنی انسان سرو کار دارد . و به فرموده امام راحل ( ره ) شغل معلمی انسان سازی است و معلم انسان درست میکند و معلمی شغل انبیاست .  و امروزه هر کس در هر جایگاهی که هست مرهون معلمان فداکار کشور است .

وی تاکید کرد: معلمان و دبیران باید دانش آموزان را دعوت به کارهای نیک و اخلاق حسنه و راه راست هدایت نمایند و دانش آموزان را از راه تاریکی به راه راست هدایت کنند و برای جامعه اسلامی تربیت کنند .و فضیلت و علم و دانش معلم زیاد است و نسبت به سایر اقشار برتری از لحاظ ایمان و اعتقاد و ترس از پروردگار و خضوع و خشوع دارد .

وی افزود :  ویژگی یک معلم خوب و نمونه این است که اخلاص دارد و کار خود را برای رضای خدا خالص می نماید و به علم خود عمل میکند و خود را اصلاح میکند چون الگو و اسوه دانش آموز است و معلم است که اخلاق و اجتماع را شکل می دهد .

وای ادامه داد : پس ما باید هفته معلم که یاد اور خاطرات متفکر و فیلسوف بزرگ شهید ایت اله مطهری میباشد زحمات این شمع های فروزان را قدر بدانیم و با اهداء شاخه گلی از معلمان فداکار و انقلابی قدردانی و سپاس داشته باشیم .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها